-->

19 Ocak 2016 Salı

Küçük Bir Merhaba...Çok uzun zamandır yazamıyorum. Yeni yazı yazamıyor olmamı yaklaşık 5 ay kadar bilgisayarımın arızalı olması bahanesi ile kendimi kandırdım. Ardından aldığım güzel haberler, hayat akışımın değişmesi, yeni düzenlemeler, yine yeniden ev değiştirme derken 7 ay geçmiş son postun üzerinden.

Sergen için anılarımı biriktirdiğim, onu ona anlattığım defterime yazmayı ise hiç bırakmadım. Belki tarihleri, anıları, olayları, kişileri ileride hatırlamakta zorlanabilirim belki de anlatamam diyedir.  Neyse şimdi  yeni bir post ile açılışı yapayım diyorum, doğuma kısa bir süre kala.

Benimle ilk kez tanışanlar için kısa bir hatırlatma yaparak başlamak isterim. Okumakta olduğunuz blog tamamiyle kişisel ve keyfime göre yazmaktayım.  İlk önce bana sonra da evlatlarıma hatıra olması amacı dışında farklı bir amacı yoktur. Ne milyonlarca takipçim olsun ne de bedava ürünler gelsin derdindeyim... En önemlisi de ANNELİK KONUSUNDA UZMAN DEĞİLİM, KİMSEYE AHKAM KESMİYORUM...  Bu sebeple diyorum ki yazdıklarım sadece benim çocuklarım ile deneyimlediklerimdir....

Uzun bir süre yazmayınca nereden başayacağıma karar veremiyorum. Kafamda bir çok başlık var geçmişten, bir de yenileri var elbette.

En iyisi bu post kısa bir giriş yazısı olsun.

Gelişme bölümünde yeniden görüşürüz. :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder